Posiłek wstępem na kobiece warsztaty

  • 02.04.2019, 13:45 (aktualizacja 02.04.2019, 21:33)
  • Mgres
Posiłek wstępem na kobiece warsztaty Mat. własne Kobiety skupione w Szpilka w biznesie
Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wpłata 20 zł na cele charytatywne.

Przedsięwzięcie organizują kobiety skupione w grupie Szpilka w biznesie, Agnieszka Kacprzyk i Anna Góralska, czyli znane „Lole Rozbójniczki”. – Czas przekłuć balon i wpuścić nieco świeżego powiewu. Dlatego wbijamy szpilkę – nie mylić ze szpilą! – w środowisko regionalnego biznesu – po to, aby zrobić w nim miejsce dla innych kobiet – deklarują na swoim profilu facebook’owym.

Jednym ich pierwszych przedsięwzięć są warsztaty „Drżyj i żyj, czyli rzecz o tym jak się bać i działać”. – Otworzymy szafę z naszymi lękami, obawami, niepewnością. Uczestniczki warsztatów usłyszą autentyczne historie porażek i zwycięstw, otrzymają konkretne narzędzia, jak przełamać strach i zacząć działać, spotkacie inne kobiety, które mimo lęku, chcą spełniać swoje marzenia – mówi Agnieszka Kacprzyk, jedna z organizatorek warsztatów.

Odbędą się one 4 kwietnia w Kuźni Społecznej przy ul. Kotańskiego 1 (budynek Banku Żywności – red.).

Biletem wstępu jest tylko chęć pomocy potrzebującym. Trzeba przesłać 20 zł na konto Banku Żywności (06 1930 1611 2400 0400 4551 0005 z tytułem wpłaty: darowizna – szpilka w biznesie), a następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres e-mail: [email protected] do 3 kwietnia 2019r.

Mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe