Nowa strefa aktywności w Olsztynie

  • 30.05.2019, 08:50 (aktualizacja 30.05.2019, 09:06)
  • mgres
Nowa strefa aktywności w Olsztynie UM Olsztyn Miejsce nowej strefy aktywności
Takie miejsce zostanie urządzone na Osiedlu Generałów. To projekt realizowany w ramach programu Otwarta Strefa Aktywności.

To projekt realizowany w ramach programu Otwarta Strefa Aktywności. – Zlokalizowana w plenerze mała infrastruktura sportowo-rekreacyjno-wypoczynkowa dla dzieci, dorosłych i seniorów to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji, mająca sprzyjać integracji społecznej oraz popularyzacji zabaw i aktywności fizycznych na świeżym powietrzu – czytamy na stronie popularyzującej program OSA.

Na ten cel przeznaczona została odpowiednia pula pieniędzy. Skorzysta z niej także Olsztyn. otrzymaliśmy dotację na budowę siłowni przy ulicy gen. Sosnkowskiego. Dofinansowanie wyniesie 25 tys. złotych i będzie stanowiło niecałe 40 proc. kosztów całego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że przełoży się to na zdrowy tryb mieszkańców Osiedla Generałów – mówi prezydent Piotr Grzymowicz.

Wartość całej inwestycji to około 65 tys. zł.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Allensteiner
Allensteiner 30.05.2019, 09:53
Bardzo cenne , żeby tak jeszcze znaleźć sposób na "odwiedziny " dzików i nadmiar psów, które czemuś to polubiły piaskownicę i placyk, mimo zakazu.

Pozostałe