Policjantka z Niemiec odnalazła rodaczkę

  • 08.08.2019, 16:01 (aktualizacja 09.08.2019, 14:42)
  • mgres
Policjantka z Niemiec odnalazła rodaczkę KMP Olsztyn Policjantka z Niemiec
Zaginięcie kobiety zgłosił jej partner.

 

 

Obywatel Niemiec zgłosił się do olsztyńskich policjantów w środę po południu. Zgłosił zaginięcie swojej partnerki. Z jego relacji wynikało, że kobieta w wieku 60 lat dzień wcześniej wyjechała z miejsca w którym byli zakwaterowani i przez ostatnią dobę nie dawała znaku życia. Mężczyzna obawiał się, że mogło wydarzyć się coś złego.

Do działań zaangażowano zespół olsztyńskich poszukiwaczy. Akurat tak się złożyło, że od kilku dni w ich szeregach lokalnych funkcjonariuszy praktyki zawodowe odbywa policjantka z Niemiec. Dzięki jej zaangażowaniu szybko ustalono okoliczności zaginięcia i ważne dla sprawy informacje. W niespełna dwie godziny od zgłoszenia policjanci m.in. dzięki kamerom ITSu wytypowali rejon, w którym po raz ostatni widziany był pojazd zaginionej. Po sprawdzeniu terenów przyległych do ul. Sielskiej odnaleziono zaginioną 60-latkę przy jednej ze stacji paliw. Kobieta wymagała hospitalizacji, dlatego też na miejsce wezwano pogotowie, które przewiozło obywatelkę Niemiec do szpitala.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pokolenie x
Pokolenie x 09.08.2019, 17:30
Co to za praktykantka?Na długo?Kto to finansuje?Jakieś info proszę.

Pozostałe