Zamknięta Aquasfera

  • 04.09.2019, 17:37 (aktualizacja 09.09.2019, 09:23)
  • mgres
Zamknięta Aquasfera UM Olsztyn Aquasfera
Rozpoczęły się prace konserwatorskie na tym obiekcie

 

Do 22 września olsztynianie i goście odwiedzający nasze miasto nie będą mogli skorzystać z atrakcji oferowanych przez WCRS Aquasfera. Dostępne będą jednak pływalnie przy ul. Głowackiego (wraca do użytku po wakacyjnej, technicznej przerwie) oraz przy ul. Mariackiej (przerwa ze względu na pilne prace m.in. przy elementach dachu).

- W tym czasie dojdzie do wymiany wody w basenach Aquasfery, a równolegle dokonamy wielu specjalistycznych przeglądów: pomp cyrkulacyjnych, filtrów basenowych oraz ruchomego dna basenu olimpijskiego - informuje Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. - Wiąże się to jednocześnie z czyszczeniem i przeglądem niecek basenowych, zjeżdżalni rurowanych, saun i innych atrakcji basenowych.

To jednocześnie okazja do przeglądów systemów bezpieczeństwa, informatycznych, obsługi klienta. Nie obędzie się też bez niezbędnych napraw i remontów najczęściej użytkowanych pomieszczeń.

Co ważne - wszystkie kupione karnety do WCRS Aquasfera zachowują swoją ważność i zostaną przedłużone o czas trwania przerwy. Formalności należy dokonać w kasie obiektu.

Tylko przez wakacyjne miesiące największą pływalnię stolicy Warmii i Mazur odwiedziło nieco ponad 91 tys. osób. W czerwcu - 28 541, w lipcu - 34 194, a w sierpniu - 28 270.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe