Zmiany w organizacji ruchu na Zatorzu

  • 06.11.2019, 10:22 (aktualizacja 07.11.2019, 09:40)
  • mgres
Zmiany w organizacji ruchu na Zatorzu ZDZiT Schemat nowej organizacji ruchu na Zatorzu
Drogowcy zamknęli fragment ul. Jagiellońskiej

Ul. Jagiellońska remontowana jest na odcinku od skrzyżowania z ul. Wrocławską do skrzyżowania z ul. Poprzeczną. Pieniądze na ten cel miasto pozyskało z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej, czyli z tzw. schetynówek. Wartość całego projektu to około 4,5 mln zł. Prace weszły w ostatnią fazę. Wiąże się to jednak z poważnymi utrudnieniami dla kierowców jak i pasażerów komunikacji miejskiej. – Od 4 listopada odcinek ul. Jagiellońskiej od skrzyżowania z ul. Poprzeczną do skrzyżowania z ul. Wrocławską został wyłączony z ruchu w obu kierunkach – informuje Zarząd Dróg Zieleni i Transportu.

Zamknięcie fragmentu ul. Jagiellońskiej wymusi także zmianą tras autobusów miejskich kursujących na liniach: 108, 109, 112, 124, 126, 131, 136. Zostaną pne skierowane na trasę objazdową ulicami: Reymonta (z powrotem: Paderewskiego) – Zientary-Malewskiej – Cicha. Zmiany dotyczyć będą również funkcjonowania poszczególnych przystanków w rejonie remontowanej ul. Jagiellońskiej.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe