Koronawirus uderzył w Olsztynie

  • 17.06.2020, 20:45 (aktualizacja 18.06.2020, 15:48)
  • mgres
Koronawirus uderzył w Olsztynie
Wystarczyło dwa dni, a w Olsztynie odnotowano 8 przypadków koronawirusa.

Nic nie wskazywało takiego wysypu przypadków koronawirusa. Ostatnie tygodnie wskazywały wprost coś przeciwnego. Malała liczba zakażonych, podobnie było z liczbą osób przebywających w kwarantannie. Wszystko zaczęło się 16 czerwca. - Zakażeni to młoda kobieta, młody mężczyzna i kobieta w średnim wieku - informuje Krzysztof Guzek, rzecznik wojewody warmińsko-mazurskiego.
Jedna z zakażonych kobiet to pielęgniarka ze szpitala miejskiego. Okazało się, że była na weselu na Podlasiu.

Z powodu wykrycia u niej wirusa wstrzymano przyjęcia do placówki. 17 czerwca było jeszcze gorzej. Najpierw doszły trzy nowe przypadki w Olsztynie: starszy mężczyzna, starsza kobieta i kobieta w średnim wieku. Wieczorem 17 czerwca doszły dwa kolejne przypadki koronawirusa.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe