Szpital Miejski z nowym dyrektorem

  • 09.09.2020, 11:49 (aktualizacja 09.09.2020, 11:52)
  • mgres
Szpital Miejski z nowym dyrektorem
Andrzej Bujnowski rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora olsztyńskiego szpitala.

Nowy dyrektor został wybrany w konkursie. O stanowisko ubiegało się trzech kandydatów. Ty, którego wskazała komisja był właśnie Andrzej Bujnowski.

- Będę chciał w sposób rzetelny realizować misję tego szpitala - mówił nowy dyrektor placówki podczas spotkania z koordynatorami i pielęgniarkami oddziałowymi. -  Mam nadzieję, że przy wspólnej realizacji wszystkich celów, dbaniu o jakość, będziemy osiągać kolejne sukcesy.

Andrzej Bujnowski zastąpił na stanowisku wieloletnią dyrektor Szpitala Miejskiego, Joannę Szymankiewicz-Czużdaniuk.

- Dziękuję dotychczasowej pani dyrektor za ciężką pracę - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Zapewniam swoje wsparcie nowemu dyrektorowi i życzę powodzenia w pracy.

Andrzej Bujnowski jest absolwentem Wydziału Budownictwa na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej. Jest doświadczonym menadżerem szpitala, od grudnia 2000 r. do lipca 2020 był prezesem spółki Pro-Medica w Ełku.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe