Nowe zakażenia koronawirusem w Olsztynie

  • 15.09.2020, 12:22
  • mgres
Nowe zakażenia koronawirusem w Olsztynie
Rośnie liczba mieszkańców Olsztyna zakażonych koronawirusem w Olsztynie. Przybyło kolejnych 10 przypadków.

W Olsztynie obecnie jest 63 mieszkańców aktywnie zakażonych koronawirusem. Składa się na to 10 najnowszych przypadków. Sporo zakażeń odnotowano do tej pory w szkołach. Z tego powodu zajęcia wcześniej w trybie normalnym zawieszono m.in. w LO nr 2, w katolickiej podstawówce. Do tego grona dołączyli uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. - W związku z podejrzeniem zakażenia wirusem COVID-19 w dniu dzisiejszym szkoła przechodzi na nauczanie zdalne. Uczniowie, którzy rozpoczęli zajęcia w godzinach porannych, muszą wrócić do domów. W związku z tym rodzice uczniów niepełnoletnich proszeni są o odebranie dzieci ze szkoły. Uczniowie mieszkający w bursie proszeni są o opuszczenie bursy i powrót do domów - czytamy na stronie tej placówki.
Przypomnijmy, że koronawiruse daje się we znaki w powiecie olsztyńskim. W tym przypadku mieszkańców aktywnie zakażonych jest 73 mieszkańców.
Zakażenia koronawirusem w Olsztynie:
* dziewczynka;
* cztery młode kobiety;
* kobieta w średnim wieku;
* trzech mężczyzn w średnim wieku (jeden w szpitalu)
* starszy mężczyzna - izolacja domowa;

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe