Powiększanie ust kwasem hialuronowym – poczuj się kobieco

  • 29.10.2021, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Powiększanie ust kwasem hialuronowym – poczuj się kobieco
Polki i Polacy bardzo oswoili się w ostatnich latach z zabiegami medycyny estetycznej. Dziś chętnie po nie sięgają. Obok wypełniania lub niwelowania zmarszczek jednym z najpopularniejszych zabiegów jest powiększanie ust lub korekta ich kształtu. Nic dziwnego. To sposób na to, aby nie tylko nieco zmienić twarz, przywrócić jej młodzieńczy wygląd, ale także poczuć się seksownie i zyskać sporo pewności siebie.

 

 

Jak wykonywany jest zabieg i komu może się przydać?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc klientka nie odczuwa dyskomfortu. Za pomocą niewielkich igieł do warg podawany jest kwas hialuronowy tak, aby uzyskać pożądany efekt i nadać im upragnionego kształtu. Całość trwa kilkadziesiąt minut, a po zabiegu wargi mogą być nieco obolałe i opuchnięte. Mogą pojawić się też niewielkie siniaczki w miejscach wkłuć. Dolegliwości ustąpią po kilku dniach.

 

Należy pamiętać, że powiększanie ust Łódź nie przynosi efektów, które utrzymują się na stałe. Dla ich podtrzymania należy powtarzać zabieg co około pół roku. Podawany do warg kwas hialuronowy jest naturalną substancją, która występuje w ludzkim organizmie. Nie jest więc to sztuczny preparat, który wywoła reakcje niepożądane. Kiedy warto wykonać powiększanie ust?

 

  • Jeśli masz wyraźną asymetrię warg i przeszkadza Ci ona,

  • Jeśli chcesz poprawić kontur swoich ust, który z wiekiem blednie,

  • Jeśli pragniesz większych, pełniejszy warg,

  • Jeśli masz problem z przesuszającymi się ustami i chcesz je odżywić oraz nawilżyć,

  • Jeśli zależy Ci na delikatnym uniesieniu kącików ust,

  • Jeśli marzysz o jakimś określonym kształcie ust,

  • Jeśli chcesz odmłodzić swoje wargi,

  • Jeśli wokół Twoich ust pojawiły się niewielkie zmarszczki, które chcesz wyeliminować.

 

Zawsze stawiaj na kontakt ze specjalistą

Wiele mówi się o nieudanych zabiegach powiększania ust. Nie są one dopasowane do kształtu twarzy pacjentki, nie pasują do jej rysów lub kwas hialuronowy jest niewłaściwie rozkładany. Dlatego właśnie warto jest postawić na lekarzy medycyny estetycznej, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu mogą zaproponować Ci rozwiązanie, które nadal będzie wyglądać naturalnie i podkreśli Twoje piękno. Zyskasz też pewność, że efektem zabiegu nie będzie tzw. „kaczy dziób”. Gabinety medycyny estetycznej posiadają także wysokiej jakości preparaty, które będą dobroczynnie działać na Twoje usta.


 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: