OSiR otwiera lodowiska

  • 14.12.2020, 15:26
  • mgres
OSiR otwiera lodowiska
Coraz niższe temperatury i zima zbliżająca się wielkimi krokami, to znak, że czas najwyższy na uruchomienie lodowisk. W tym roku należy jednak przestrzegać szeregu specjalnych zasad.

Olsztyńskie lodowiska zazwyczaj uruchamialiśmy nieco wcześniej, niż w połowie grudnia. Jednak sytuacja związana z pandemią koronawirusa niweczy wiele planów albo drastycznie zmienia zamierzenia. Tak było też w przypadku miejsc do jazdy na łyżwach.

15 grudnia Ośrodek Sportu i Rekreacji zaczyna akcję "Zima na sportowo". Uruchomione zostaną lodowiska na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, z którego chętniej korzystają całe rodziny, a także przy ul. Jeziołowicza, gdzie poza zwykłymi łyżwiarzami miejsce znajdują także hokeiści.

- W tym sezonie korzystając z lodowisk będziemy się musieli dostosować do nowych reguł - mówi Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. - Nieustannie przypominamy, że łyżwiarstwo to idealna forma rekreacji dla każdego. Nie potrzebujemy ani rewelacyjnych zdolności ruchowych ani skomplikowanego sprzętu. U nas będziecie mogli wypożyczyć łyżwy, a także sprzęt pomocniczy jak pingwinki czy pandy.

Olsztyńskie lodowiska będą czynne codziennie w godz. 14:00 do 20:00, a w soboty i święta między 10:00 a 22:00. Bilety kosztują 10 zł i 7 zł (odpowiednio normalny i ulgowy).

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe