Władze Olsztyna szykują kolejną edycję OBO

  • 21.04.2021, 13:24
  • mgres
Władze Olsztyna szykują kolejną edycję OBO
Kolejne projekty, które zyskały uznanie w minionej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego wchodzą w fazę realizacji. Jednocześnie trwają przygotowania do kolejnej odsłony tych konsultacji.

Na początek szereg formalności oraz powołanie zespołów, które będą czuwać na realizacją IX edycji OBO. Jeszcze przez tydzień - do 27 kwietnia - czekamy na zgłoszenia mieszkańców, którzy chcieliby wziąć udział w pracach Zespołu Koordynującego.

- Do jego zadań należy weryfikacja wniosków zgłoszonych przez mieszkańców oraz dbanie o prawidłowy przebieg OBO - wyjaśnia dyrektor Biura Prezydenta Miasta i Dialogu Obywatelskiego, Aneta Szpaderska.

W skład Zespołu Koordynującego wejdzie 15 osób. To mieszkańcy, przedstawiciele prezydenta Olsztyna, Rady Miasta Olsztyna, rad osiedlowych oraz organizacji pozarządowych.

Każdy, kto chce wziąć udział w pracach Zespołu, powinien wysłać zgłoszenie do 27 kwietnia do 10:00 pod adres e-mail [email protected] albo poprzez profil Faceboookowy Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego - messengerem lub w komentarzu pod postem o naborze. Spośród zgłoszonych kandydatur komisja wylosuje trzy osoby. Przypominamy, że działania w Zespole są pracą społeczną

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe