Konsultacje w sprawie parku

  • 04.11.2019, 13:53 (aktualizacja 05.11.2019, 09:35)
  • mgres
Konsultacje w sprawie parku
Jest jednym z najpopularniejszych parków stolicy regionu. Ważną częścią przygotowań do jego rewitalizacji jest poznanie potrzeb i oczekiwań osób korzystających z tego miejsca.

Wykonanie koncepcji rewitalizacji parku zostało zlecone w poprzednim roku. Wówczas odbyła się także dyskusja nad nią.

Mieszkańcy przedstawili szereg opinii i pomysłów związanych z modernizacją Parku Kusocińskiego. Część z nich wymaga dalszych konsultacji, dlatego projektant zaplanował przeprowadzenie ankiety wśród mieszkańców oraz dwóch spotkań konsultacyjnych.

Ankietę można pobrać ze strony urzędu miasta (www.olsztyn.eu) wypełnić i wysłać drogą elektroniczną lub złożyć w tradycyjnej formie (w Biurze Obsługi Klienta ZDZiT przy ul. Knosały 3/5B, pokój nr 3 lub parter Urzędu Miasta pl. Jana Pawła II 1) do 19 listopada.

Spotkania konsultacyjne odbędą się 12 listopada (wtorek) i 12 grudnia (czwartek) w sali nr 219 Urzędu Miasta Olsztyna przy pl. Jana Pawła II 1.

Projekt rewitalizacji parku i szczegóły dotyczące II etapu konsultacji są dostępne na Platformie Konsultacji Społecznych.

 

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe