Policjanci odnaleźli zaginioną 15-latkę oraz jej miesięczne dziecko

  • 27.04.2020, 14:30 (aktualizacja 28.04.2020, 11:17)
  • mgres
Policjanci odnaleźli zaginioną 15-latkę oraz jej miesięczne dziecko
Sukcesem zakończyły się trwające ponad dobę poszukiwania 15-latki z Olsztyna oraz jej miesięcznej córeczki.

Olsztyńscy policjanci =przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 15-letniej dziewczyny oraz jej miesięcznego dziecka. Mundurowych o zaginięciu poinformowała zaniepokojona matka 15-latki po tym jak jej córka wraz z wnuczką nie wróciły do domu. Sprawą natychmiast zajęli się olsztyńscy poszukiwacze. W ustaleniu miejsca pobytu 15-latki oraz jej córki pomogli funkcjonariusze z KGP oraz KWP, którzy po kilkunastu godzinach na podstawie zgromadzonych informacji oraz po dokładnej analizie zebranego materiału ustalili miejsce, gdzie może przebywać zaginiona 15-latka oraz jej miesięczna córka. Wszystkie tropy prowadziły do jednego z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Policyjne ustalenia potwierdziły się. Pracujący przy tej sprawie policyjni poszukiwacze weszli do wytypowanego wcześniej mieszkania, w którym przebywała 15-latka wraz z dzieckiem. Okazało się, że nastolatka nie mówiąc nic nikomu postanowiła pojechać do swoich znajomych. Na szczęście zarówno 15-latka jak i jej miesięczna córka nie potrzebowały pomocy medycznej, ich życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

 

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe