MOK szuka kulturalnego najemcę

  • 02.09.2020, 11:57 (aktualizacja 03.09.2020, 09:26)
  • mgres
MOK szuka kulturalnego najemcę MOK
To szansa na niezwykły mariaż kultury z prowadzeniem własnego biznesu. Co ciekawe - propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury jest całkowicie niekomercyjna.

MOK Olsztyn daje szansę na prowadzenie biznesu w centrum miasta.

Kamienica Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków 3, w której ma swoją siedzibę, to jeden z najpiękniejszych budynków miasta. MOK szuka właśnie najemcy lokaul o powierzchni niemal 50 m2 mieści się na poziomie niskiego parteru z oddzielnym wejściem od ul. Mrongowiusza, z zapleczem sanitarnym i socjalnym. Teraz znajduje się w nim Informacja Kulturalna.

- Chcemy wyłonić najemcę, który w swoim pomyśle na funkcjonowanie lokalu połączy własną działalność gospodarczą z kulturowym, animacyjnym, artystycznym charakterem miejsca - mówi dyrektor MOK-u, Mariusz Sieniewicz. 

Konkurs "Bardzo kulturalny pomysł na lokal" jest dwuetapowy. Kryterium wyboru oferty jest program rozwoju lokalu z koncepcją zagospodarowania przestrzeni i opisem działań promocji miejsca.

Oferty można składać do 30 września 2020 roku.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe