Uciekał przed policją skuterem po chodniku w Olsztynie

  • 08.04.2021, 14:31
  • mgres
Uciekał przed policją skuterem po chodniku w Olsztynie
26-latek po tym jak został zauważony przez patrol w trakcie jazdy skuterem podjął próbę ucieczki.

Na ul. Szrajbera w Olsztynie patrol policyjnych wywiadowców zauważył kierującego skuterem, który według posiadanej przez policjantów wiedzy mógł być osobą poszukiwaną. Policjanci kojarzyli mężczyznę z poprzednich interwencji. Postanowili go zatrzymać do kontroli. 
Gdy policjanci dali motorowerzyście sygnał do zatrzymania się ten gwałtownie przyspieszył. Następnie zjechał na chodnik, po którym kontynuował swoją ucieczkę.

Mężczyzna w rejonie ul. Polnej porzucił motorower i uciekł pieszo. 
26-latek poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności ukrył się we własnym mieszkaniu, gdzie został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. 26-latek, poza tym, że najbliższe miesiące spędzi w więziennej celi to na dodatek odpowie on za kierowanie pojazdem mechanicznym mimo sądowego zakazu oraz za niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego za co może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe