Budowa linii tramwajowej. Nowe utrudnienia

  • 01.12.2021, 10:32
  • mgres
Budowa linii tramwajowej. Nowe utrudnienia
Kolejne zmiany związane z budową nowej lini tramwajowej. Nowe rozwiązania zostaną wprowadzone w piątek (3 grudnia).

Będą dotyczyć dwóch miejsc. 

*** częściowe zamkniecie skrzyżowania ul. Kościuszki z al. Piłsudskiego
Zamknięty zostanie odcinek jezdni i chodnika ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Reja do al. Piłsudskiego w kierunku dworca. Dla mieszkańców ul. Kościuszki 71-81 dojazd do posesji dostępny będzie od strony ul. Głowackiego.

Dojazd do skrzyżowania w tej relacji oraz w kierunku dworca możliwy będzie przez ul. Reja i ul. Emilii Plater. Od strony dworca przejazd przez skrzyżowanie nie ulega zmianie. Jednocześnie udostępniony zostanie jednokierunkowo przejazd przez budowę ulicą Głowackiego w relacji od ul. Żołnierskiej do ul. Mickiewicza.

Komunikacja miejska na tym odcinku zostaje w pełni utrzymana. Ponadto zostanie utworzony nowy tymczasowy przystanek na ul. Kołobrzeskiej, zastępujący przystanek "Teatr Lalek 2".

Taka organizacja obowiązywać będzie przez około cztery tygodnie.

*** utrudnienia w ruchu pieszych wzdłuż ul. Krasickiego
zmiana - na około trzy tygodnie - polegać będzie na wyłączeniu z ruchu dalszego odcinka chodnika, pomiędzy wjazdem do LO V a skrzyżowaniem z ul. Dąbrowskiej. Nadal będzie zamknięty chodnik na odcinku od ul. Barcza do wjazdu do LO V.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe