Śmierć dwóch mężczyzn w Olsztynie. Prawdopodobnie zastrzeleni

  • 26.05.2022, 11:32
  • mgres
Śmierć dwóch mężczyzn w Olsztynie. Prawdopodobnie zastrzeleni
Olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w okolicy jednego z komisów samochodowych swoim zachowaniem miał stwarzać zagrożenie dla innych osób. We wskazanym miejscu, w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli ciała dwóch mężczyzn.

W środę (26.05.2022 r.) po godzinie 16:00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informację o niebezpiecznie zachowującym się mężczyźnie, który może przebywać w okolicy ulicy Lubelskiej przy jednym z komisów samochodowych. Agresor swoim zachowaniem miał stwarzać zagrożenie dla osób postronnych. Na miejsce natychmiast wysłano policyjny patrol, który po sprawdzeniu wskazanego obszaru, na terenie komisu samochodowego przy ul. Lubelskiej w Olsztynie, w jednym z pomieszczeń znalazł ciała dwóch mężczyzn. Jak się później okazało, ofiarami tego zdarzenia byli mężczyźni w wieku 48 i 50 lat.

Na miejsce skierowano policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wraz z technikami kryminalistyki wspieranymi przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora, na miejscu zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, mające wyjaśnić przyczynę i okoliczności zdarzenia. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia technicy kryminalistyki znaleźli i zabezpieczyli broń palną krótką, która zostanie przekazana do laboratorium do dalszych badań balistycznych. Ciała obu mężczyzn decyzją prokuratora zostały zabezpieczone w prosektorium do dalszych badań sekcyjnych. Na czas prowadzenia czynności procesowych na miejscu zdarzenia, policjanci zabezpieczyli teren przyległy przed dostępem osób postronnych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe.

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe