Tani i skuteczny oczyszczacz powietrza. Czy to możliwe?

  • 14.10.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Tani i skuteczny oczyszczacz powietrza. Czy to możliwe?

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które stale zyskuje na popularności. Rosnąca zachorowalność na różnego rodzaju alergie oraz brak poprawy jakości powietrza sprawia, że coraz więcej osób szuka rozwiązania do domów i mieszkań.

Skutecznym sposobem, poprawiającym jakość powietrza są właśnie oczyszczacze. Urządzenia takie jednak nie zawsze są w zasięgu naszego portfela, zmienia to jednak nieco Vestfrost, duńska marka, która od niedawna produkuje dobrej klasy urządzenia o równie atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto mieć w domu oczyszczacz powietrza?

Niestety wystarczy wyjrzeć przez okno w sezonie grzewczym, aby gołym okiem zobaczyć, jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze, którym oddychamy. Dzięki oczyszczaczom powietrza możemy, chociaż we własnym domu oddychać pełną piersią. Jakie jeszcze korzyści przyniesie nam korzystanie z oczyszczaczy powietrza?

  • Lżej oddychasz, lepiej śpisz- jakość powietrza ma ogromny wpływ na jakość snu, nie tylko osób dorosłych, czy z problemami alergicznymi, ale również dzieci i niemowląt.

  • Ograniczenie alergenów- oczyszczacze powietrza sprawdzają się również poza sezonem grzewczym, szczególnie jeśli w domu jest alergik, a na dworze unosi się duża ilość pyłków.

  • Nawilżenie powietrza- możemy wybrać model, który dodatkowo nawilży powietrze.

  • Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów- oczyszczacze powietrza, szczególnie te z funkcją jonizacji skutecznie zniwelują także nieprzyjemne zapachy, unoszące się w pomieszczeniu.

Jak widać zatem, korzyści z posiadania oczyszczacza powietrza, jest naprawdę wiele, pozostaje jedynie wybrać odpowiedni model.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost- czyste powietrze na każdą kieszeń 

Oczyszczacze powietrza Vestfrost, choć tak jak już wspomniano we wstępie, nie mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji tego typu urządzeń, to na pewno zasługują na miano bardzo dobrego sprzętu i spokojnie mogą konkurować z liderami w branży.

Jakie są oczyszczacze powietrza Vestfrost?

  • Bardzo wydajne, choć niewielkie- jeśli szukamy oczyszczacza powietrza o naprawdę dobrej wydajności i powierzchni oczyszczania, a przy tym niewielkich rozmiarów to trafiliśmy w dziesiątkę, nawet model o największej wydajności nie jest zbyt toporny i ciężki, dzięki temu z łatwością ustawimy go w wybranym przez siebie miejscu, nie tracą przy tym niepotrzebnie dodatkowej przestrzeni.

  • Bardzo skuteczne- oczyszczacze powietrza Vestfrost zostały wyposażone w 5-stopniowy system filtracji, na który składa się: filtr wstępny, filtr HEPA, filtr węglowy, lampa UV-C LED oraz jonizator. Taki sposób oczyszczania powietrza gwarantuje jego najwyższą jakość, poprzez usunięcie, szkodliwych zanieczyszczeń w tym pyłów PM 2.5 i PM 10, bakterii, wirusów, pleśni i grzybów.

  • Bardzo ciche- modele od Vestfrost pracują bardzo cicho, dlatego mogą spokojnie pracować również w nocy, czy w pokoju śpiącego niemowlaka.

  • Atrakcyjne cenowo- dobry oczyszczacz powietrza od Vestfrost można kupić już za ok. 1000 zł, to jak na oczyszczacz z funkcją jonizacji naprawdę niewiele.

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: