Budlex z przytupem zadebiutował na olsztyńskim rynku nieruchomości

  • 14.08.2020, 09:18 (aktualizacja 18.08.2020, 09:21)
  • Materiał partnera
Budlex z przytupem zadebiutował na olsztyńskim rynku nieruchomości
W ostatnią sobotę w Olsztynie miał miejsce piknik z okazji ukończenia pierwszego budynku inwestycji Libero. To debiut firmy Budlex w naszym mieście. Dziennikarzom podczas eventu udostępniono dwa pokazowe mieszkania, jedno 37,6 mkw. na parterze z niewielkim, ale ustawnym ogródkiem i mieszkanie 76,5 mkw. na ostatnim piętrze budynku z obszernym salonem i okazałym tarasem.

Nasza redakcja w towarzystwie przedstawiciela handlowego Budlex zwiedziła budynek i prezentowane mieszkania. To, co przykuło naszą uwagę już na wstępie, to wysoki standard wykończenia, którego możemy zaznać już od wejścia do budynku. Szerokie, przestronne hole z nastrojową muzyką, przyjemny zapach w klatkach schodowych to niby nieznaczące dodatki, lecz w połączeniu z winylowym wykończeniem ścian i posadzek tworzą niepowtarzalny, kameralny klimat.
Odbyliśmy kilka rozmów ze szczęśliwymi nabywcami mieszkań i wszyscy zgodnie podkreślają, że firma Budlex wyznacza nowy kierunek dla standardów jakości na olsztyńskim rynku deweloperskim. 
Według mieszkańców, do największych atutów nowej inwestycji należą bliskość terenów zielonych, duży nowoczesny park jordanowski z wieloma atrakcjami dla dzieci oraz planowana linia tramwajowa, która dodatkowo poprawi komunikację. Wszyscy mieszkańcy zadeklarowali, że miejsce jest obecnie dobrze skomunikowane i cieszą się z obecności okolicznych sklepów i galerii handlowych. Niektórzy wskazywali, że ich pociechy będą miały niezwykle blisko do placówek edukacyjnych. Zarówno liceum jak i szkoła podstawowa są w najbliższym sąsiedztwie. 
Sobotni piknik upłynął w znakomitej atmosferze, Budlex zapewnił moc atrakcji. W strefie zieleni zorganizowano m.in animacje dla najmłodszych, warsztaty tworzenia domków dla owadów. Pojawiła się też strefa VR, wirtualnej rzeczywistości, na co dzień używana w olsztyńskim biurze sprzedaży do demonstracji mieszkań. 
Wielu mieszkańców podkreślało, że tego rodzaju piknik dla przyszłych mieszkańców to świetna inicjatywa. W luźnej i radosnej atmosferze, ale jednak z zachowaniem bezpieczeństwa zawierały się pierwsze sąsiedzkie znajomości. 
Organizator zapewnił stanowisko do dezynfekcji, firmowe maseczki, obowiązywała lista gości, którzy podpisywali deklaracje. 
 

Materiał partnera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe