Tragiczny wypadek na torach w Olsztynie

  • 02.09.2020, 12:00
  • mgres
Tragiczny wypadek na torach w Olsztynie
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na torach kolejowych w pobliżu ulicy Sielskiej w Olsztynie. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 30-letni mężczyzna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w sposób nieuprawniony mężczyzna znalazł się na torowisku w chwili przejazdu pociągu osobowego relacji Olsztyn – Kraków.

Z policyjnych ustaleń wynika, że do tragicznego zdarzenia doszło ok. godz. 10:00. Wypadek miał miejsce na torach w rejonie ul. Sielskiej w Olsztynie. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł młody mężczyzna, który jak wynika ze wstępnych ustaleń w nieuprawniony sposób znalazł się na torowisku w chwili przejazdu pociągu osobowego. Pociągiem w chwili zdarzenia podróżowało około 150 osób – nikt z pasażerów nie został ranny. Przewoźnik zorganizował podróżnym komunikację zastępczą.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości maszynisty, który był trzeźwy. Na miejsc wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza w tym technik kryminalistyki. O zdarzeniu poinformowany został również prokurator.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia

mgres

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.zycieolsztyna.eu z siedzibą w Olsztynie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 02.09.2020, 13:10
Dobrze ze maszynista trzeźwy. To najważniejsze.

Pozostałe